Moldovëkodin postar Query
MoldovëRîşcaniBranişte: 5614
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Branişte, Rîşcani: 5614

5614

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Branişte, Rîşcani
Qytet :Branişte
Rajon 1 :Rîşcani
Vend :Moldovë
Kodi Postar :5614

Informacione të Tjera
Gjuhë :Romanian (RO)
Kodi Rajoni :MD-RI
gjerësi :47.79670
gjatësi :27.25580
Zona Koha :Europe/Chisinau
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Branişte, Rîşcani është e vendosur në Moldovë.Kodi i saj është zip 5614.

Të tjerët u kërkohet në
Branişte, Rîşcani,5614 ©2014 kodin postar Query