МолдавијаПоштенски Пребарување
МолдавијаBriceniSlobozia-Medveja: 4733
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Slobozia-Medveja, Briceni: 4733

4733

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Slobozia-Medveja, Briceni
Град :Slobozia-Medveja
Регионот 1 :Briceni
Земја :Молдавија
Поштенски :4733

Други Информации
Јазик :Romanian (RO)
Регионален Код :MD-BR
ширина :48.38060
должина :26.75250
Временска Зона :Europe/Chisinau
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Slobozia-Medveja, Briceni се наоѓа во Молдавија. Нејзините поштенски код е 4733.

Другите се е достапен
Slobozia-Medveja, Briceni,4733 ©2014 Поштенски Пребарување